O nas

Firma „Sebo-Trans” to grupa specjalistów od transportu międzynarodowego. Oferujemy przewozy na trasach z Polski do Niemiec i innych krajów europejskich.
Naszym celem jest realizowanie usług na światowym poziomie, z gwarancją bezpiecznego, komfortowego i szybkiego przewozu we wskazane przez Podróżnego miejsce.

Kwalifikacje

Jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom pełen profesjonalizm, potwierdzony licencją na realizowanie międzynarodowego transportu drogowego osób, a także wszelkimi niezbędnymi certyfikatami zawodowymi obejmującymi kompetencje z zakresu przewozu pasażerskiego.

Nasz zespół

Stawiamy na doświadczenie i profesjonalizm. W naszym zespole pracują wyłącznie wykwalifikowani, zawodowi kierowcy, wyróżniający się ogromną praktyką w przejazdach na europejskich trasach. Mogą Państwo liczyć na ich pomoc oraz rzetelne podejście do każdej podróży. To gwarancja bezpieczeństwa i sprawnego dotarcia do miejsca docelowego. Dużym atutem jest również nasza flota, w której znajdują się nowoczesne busy z wygodnymi siedzeniami, 3-strefową klimatyzacją, DVD, posiadające wszelkie niezbędne pozwolenia do ruszenia w wymagające trasy.

Ogromnym ułatwieniem dla naszych Klientów jest z pewnością możliwość zakupienia biletów na dowolną trasę za pośrednictwem Internetu. Sprzedaż online obejmuje bilety jednostronne i dwustronne, na przewozy do Niemiec i Polski (na dowolnych trasach).

Oferujemy Państwu także możliwość zakupienia polisy online, dzięki której ubezpieczą się Państwo od różnego rodzaju przykrych niespodzianek. Cała oferta dostępna jest w odpowiedniej zakładce. Tam też znajdą Państwo wykaz towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy, wraz z ich szczegółowymi propozycjami dla Podróżnych.

Dlaczego Sebo-Trans?

Wyróżniamy się na tle konkurencji. Przede wszystkim dbamy o to, aby busy z Niemiec do Polski oraz te, które kursują z Polski do innych krajów europejskich, w trakcie długiej podróży zapewniały Państwu bezkompromisowy komfort. Wyposażyliśmy pojazdy w niezbędne udogodnienia (regulowane fotele, klimatyzację, ogrzewania), jak i dodatkowe – m.in. w postaci odtwarzacza DVD, który z pewnością umili wiele godzin jazdy. Zadbaliśmy także o dostępność biletów, które mogą Państwo nabyć online – bez wychodzenia z domu.

Warunki podróży

Jednym z najistotniejszych atutów, którymi wyróżniają się busy (Niemcy-Polska/ Polska-Niemcy), są wyjątkowe warunki podróży. Wszystkie pojazdy przed rozpoczęciem kursu poddane są profesjonalnej kontroli technicznej. W przypadku wykrycia jakichkolwiek usterek – zostają one natychmiast usunięte. Zależy nam na bezkompromisowym bezpieczeństwie pasażerów. Nie zapominamy także o wygodzie, która w trakcie tak długiej podróży, jaka ma miejsce na trasie m.in. z Polski do Niemiec, jest niezwykle ważna. Naszą flotę tworzą przede wszystkim nowoczesne modele Volkswagen-Caravelle i Opel Vivaro, wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie oraz regulowane fotele.

Zawodowi Kierowcy

Wszyscy nasi kierowcy to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przewóz osób na trasach międzynarodowych realizują od wielu lat. Dzięki nim busy Niemcy-Polska kursują terminowo i są dla naszych Klientów w pełni bezpiecznym środkiem transportu. Każdy z kierowców uczestniczy w cyklicznych badaniach kontrolnych oraz regularnych szkoleniach zawodowych.

Różne trasy – wiele możliwości

Pragniemy realizować przewóz osób na szeroką skalę. Dlatego też naszą ofertę tworzy kilka tras. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi mieszkańcom wielu miast i miejscowości. Ze szczegółami mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.