PRZEWÓZ PACZEK

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom firma „Sebo-Trans\" stworzyła specjalnie dla Państwa możliwość przesłania za naszym pośrednictwem przesyłek z Polski do Niemiec, jak i z Niemiec do Polski. Usługę tę realizujemy wyjątkowo sprawnie, dzięki czemu Klienci korzystający z naszych usług mają gwarancję, że przesyłka dotrze pod wskazany adres w bardzo krótkim czasie. Cechuje nas także wyjątkowa dbałość o bezpieczeństwo przewożonych pakunków. Odpowiednio zabezpieczamy je na czas transportu, dzięki czemu do rąk odbiorców trafiają w stanie nienaruszonym.

Dlaczego warto skorzystać z usług Sebo-Trans?

Starannie opracowana procedura przyjmowania zleceń oraz ich finalizacji pozwala nam na terminową i wygodną dla naszych Klientów realizację przewozu paczek do Niemiec. Naszym Klientom gwarantujemy bezpieczeństwo, pełną satysfakcję i niskie ceny. Jednak wyróżnia nas także dbałość o jakość usług oraz otwartość na nieszablonowe zlecenia. Wśród najistotniejszych atutów, które wyróżniają firmę „Sebo-Trans” na tle konkurencji, wymienić należy:

  1. bardzo krótki termin realizacji zamówienia – przewóz paczek do Niemiec zawsze odbywa się terminowo - już po niedługim czasie od złożenia zamówienia przesyłki trafiają do rąk odbiorcy;
  2. dbałość o satysfakcję i jednocześnie wygodę naszych Klientów, czyli realizacja usługi przewozu paczek do Niemiec w formie „door to door” („od drzwi do drzwi”);
  3. gotowość do dostarczenia przesyłek niestandardowych, czyli np. do przewozu zwierząt.

Dbając o Państwa zadowolenie zatroszczyliśmy się także o optymalną formę składania zleceń. Mogą to Państwo zrobić telefonicznie bądź za pośrednictwem znajdującego się na naszej stronie formularza kontaktowego.

Bezpieczeństwo

Zależy nam na dostarczaniu przesyłek w stanie nienaruszonym. Zdajemy sobie jednak sprawę z licznych zagrożeń, które pojawiają się w trakcie transportu. Dlatego też na samym początku podróży starannie zabezpieczamy wszystkie przesyłki. Prosimy również naszych Klientów o ich odpowiednie zapakowanie oraz zabezpieczenie materiałami, które w przypadku ewentualnych wstrząsów, okażą się skutecznym amortyzatorem (najlepsza jest oczywiście folia bąbelkowa). Prosimy również, aby wolną przestrzeń ładunku (dotyczy szczególnie przedmiotów pakowanych w kartonach) wypełnić dowolnym, lekkim materiałem – np. papierem. Tak przygotowane paczki, starannie zaklejone i dokładnie zaadresowane, zostają przez naszych kierowców ułożone i ustabilizowane na czas transportu. Dbamy o to, aby ewentualne wstrząsy w jakikolwiek sposób nie wpłynęły na bezpieczeństwo przesyłki. Zapraszamy do współpracy.

BILETY AUTOKAROWE ON-LINE